Załóż showroom w Domu Towarowym PDT  
Inne wystawiona przez Dom Towarowy PDT 2018-07-24 13:18:57  Pozostało -86 dni do końca.
Myślisz o zwiększeniu swojej sprzedaży on-line? Chcesz zainwestować w efektywne narzędzie marketingowe dla swojej firmy? Załóż showroom w Domu Towarowym PDT i nie przepłacaj!

Salon wystawowy to doskonały pomysł na przedstawienie oferty i umożliwienie klientom jej przetestowania. Zrób to we wnętrzu nowoczesnej galerii handlowej w centrum Starego Miasta! Wynajmij lokal w PDT!

Oferujemy:
nowoczesne lokale o powierzchni od 20 m2
atrakcyjną cenę wynajmu od 20 zł netto/m2
niskie koszty eksploatacyjne od 10 zł netto/m2

A do tego przyjazną obsługę administracyjną oraz możliwość BEZPŁATNEJ reklamy w obiekcie!

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!
  • Załóż showroom w Domu Towarowym PDT
   Cena:- 600 zł      Kategoria: Inne, nieruchomości      Miejscowość: Toruń

    Myślisz o zwiększeniu swojej sprzedaży on-line? Chcesz zainwestować w efektywne narzędzie marketingowe dla swojej firmy? Załóż showroom w Domu Towarowym PDT i nie przepłacaj! Salon wystawowy to doskonały pomysł na przedstawienie oferty i umożliwienie klientom jej przetestowania. Zrób to we wnętrzu nowoczesnej galerii handlowej w centrum Starego Miasta! Wynajmij lokal w PDT! Oferujemy: nowoczesne lokale o powierzchni od 20 m2 atrakcyjną cenę wynajmu od 20 zł netto/m2 niskie koszty eksploatacyjne od 10 zł netto/m2 A do tego przyjazną obsługę administracyjną oraz możliwość BEZPŁATNEJ reklamy w obiekcie! Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!

  Skontaktuj się z:  Dom Towarowy PDT     
662973996  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie