Wyprzedaż od Producenta_. Krzesło ALBA. Sprawdź_  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Margio Producent zachodnich kr 2018-07-01 10:07:18  Pozostało -77 dni do końca.
Nabywasz krzesła bezpośrednio u producenta bez marży pośredników!

Krzesło ALBA to iście królewskie siedzisko. Fotel wykonany jest z wysokogatunkowego drewna bukowego o nietuzinkowej fakturze. Kolor drewna w barwie ciemnego orzecha doskonale oddaje trwałość i solidność naturalnego wykonania. Entuzjaści komfortu docenią najwyższej klasy elastyczną piankę, która doskonale przyjmie na siebie każdy ciężar dając przy tym niezapomniane wrażenia z tak ważnej czynności jaką jest siedzenie.

Ceny producenta.

Transport/wysyłka
Tel. 663-402-652
www.margio.pl
Sprawdź!
  • Wyprzedaż od Producenta_. Krzesło ALBA. Sprawdź_

   Cena:- 420 zł      Kategoria: Meble i wyposażenie      Miejscowość: Olsztyn

    Nabywasz krzesła bezpośrednio u producenta bez marży pośredników! Krzesło ALBA to iście królewskie siedzisko. Fotel wykonany jest z wysokogatunkowego drewna bukowego o nietuzinkowej fakturze. Kolor drewna w barwie ciemnego orzecha doskonale oddaje trwałość i solidność naturalnego wykonania. Entuzjaści komfortu docenią najwyższej klasy elastyczną piankę, która doskonale przyjmie na siebie każdy ciężar dając przy tym niezapomniane wrażenia z tak ważnej czynności jaką jest siedzenie. Ceny producenta. Transport/wysyłka Tel. 663-402-652 www.margio.pl Sprawdź!

  Skontaktuj się z:  Margio Producent zachodnich kr     
663402652  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie