Wyprzedaż Kolekcji__ Krzesła Od Producenta___  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Margio Producent zachodnich kr 2018-07-02 08:39:24  Pozostało -79 dni do końca.
Nasza zgrabna seria krzeseł ALONA wykonana jest na drewnianej podstawie z prawdziwego drewna bukowego. Czyni to podstawę niezwykle wytrzymałą z ciekawą fakturą. Dodatkowo podstawa krzesła z buku zabarwiona jest na pełen biały kolor, który nadaje nietuzinkowego wyglądu całemu projektowi.

Pamiętaj, że nabywasz krzesła bezpośrednio u Producenta co zapewnia Tobie najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własną flotę więc zapytaj o bezpośredni darmowy transport lub skorzystaj z naszej oferty sklepu internetowego, gdzie możesz zyskać jeszcze więcej. Do zobaczenia.

Ceny producenta.

Transport/wysyłka
Tel. 663-402-652
http://www.margio.pl
Sprawdź!
  • Wyprzedaż Kolekcji__ Krzesła Od Producenta___

   Cena:- 298 zł      Kategoria: Meble i wyposażenie      Miejscowość: Olsztyn

    Nasza zgrabna seria krzeseł ALONA wykonana jest na drewnianej podstawie z prawdziwego drewna bukowego. Czyni to podstawę niezwykle wytrzymałą z ciekawą fakturą. Dodatkowo podstawa krzesła z buku zabarwiona jest na pełen biały kolor, który nadaje nietuzinkowego wyglądu całemu projektowi. Pamiętaj, że nabywasz krzesła bezpośrednio u Producenta co zapewnia Tobie najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własną flotę więc zapytaj o bezpośredni darmowy transport lub skorzystaj z naszej oferty sklepu internetowego, gdzie możesz zyskać jeszcze więcej. Do zobaczenia. Ceny producenta. Transport/wysyłka Tel. 663-402-652 http://www.margio.pl Sprawdź!

  Skontaktuj się z:  Margio Producent zachodnich kr     
663402652  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie