Wirtualne biuro. Księgowość. Sprzedam spółkę + inne_  
Inne wystawiona przez SPÓŁKI 2017-08-09 10:57:35  Pozostało -283 dni do końca.
Oferowana przez nas spółka jest interesującą formą prawną, która pozwala przedsiębiorcy na łatwe i bezproblemowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. 
  
Ma dokumenty rejestracyjne  NIP, REGON, KRS i idealną historię. Kupując tę spółkę mają Państwo pewność, że spółka nie posiada żadnych zobowiązań finansowych, nie zatrudniała nigdy pracowników i nie była stroną w żadnych postępowaniach. 
 
Nie ma znaczenia z jakiego miejsca w Polsce chcą Państwo skorzystać z naszych usług, proponujemy wysyłkową sprzedaż gotowych spółek oraz zdalną rejestrację. 
  
Dodatkowo nasza firma świadczy usługi w zakresie: 

- prowadzenia wirtualnego biura 
- rejestracja spółek
- księgowość
  • Wirtualne biuro. Księgowość. Sprzedam spółkę + inne_
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Toruń

    Oferowana przez nas spółka jest interesującą formą prawną, która pozwala przedsiębiorcy na łatwe i bezproblemowe rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ma dokumenty rejestracyjne NIP, REGON, KRS i idealną historię. Kupując tę spółkę mają Państwo pewność, że spółka nie posiada żadnych zobowiązań finansowych, nie zatrudniała nigdy pracowników i nie była stroną w żadnych postępowaniach. Nie ma znaczenia z jakiego miejsca w Polsce chcą Państwo skorzystać z naszych usług, proponujemy wysyłkową sprzedaż gotowych spółek oraz zdalną rejestrację. Dodatkowo nasza firma świadczy usługi w zakresie: - prowadzenia wirtualnego biura - rejestracja spółek - księgowość

  Skontaktuj się z:  SPÓŁKI     
123767241  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie