Unikatowe humidory na cygara KUP TERAZ _  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Elenpipe Sp. z o. o. 2017-09-01 14:23:04  Pozostało -358 dni do końca.
Oferujemy humidory wykonane z najwyższą starannością w oparciu o jak najwyższej jakości materiały: głównie cedr oraz cedr hiszpański. W naszej ofercie znajduje się wiele rozmiarów humidorów (10,20-30,50+ cygar) w różnych kolorach oraz strukturach zewnętrznych drewna. W większości humidorów znajduje się hygrometr (wilgociomierz) oraz humidifer (nawilżacz). Ponadto oferujemy akcesoria związane z cygarami jak i samym ich paleniem : obcinarki markowe (Myon) jak i zwykłe, zapalniczki żarowe 2,3,4 palnikowe, skórzane etui na cygara oraz humidifery. 

Zapraszamy do naszego sklepu online: www.elenpipe-sw.com, gdzie za rejestracje przyznajemy - 20% rabatu na START !
  • Unikatowe humidory na cygara KUP TERAZ _   Cena:- 100 zł      Kategoria: Inne dla domu      Miejscowość: Przemyśl

    Oferujemy humidory wykonane z najwyższą starannością w oparciu o jak najwyższej jakości materiały: głównie cedr oraz cedr hiszpański. W naszej ofercie znajduje się wiele rozmiarów humidorów (10,20-30,50+ cygar) w różnych kolorach oraz strukturach zewnętrznych drewna. W większości humidorów znajduje się hygrometr (wilgociomierz) oraz humidifer (nawilżacz). Ponadto oferujemy akcesoria związane z cygarami jak i samym ich paleniem : obcinarki markowe (Myon) jak i zwykłe, zapalniczki żarowe 2,3,4 palnikowe, skórzane etui na cygara oraz humidifery. Zapraszamy do naszego sklepu online: www.elenpipe-sw.com, gdzie za rejestracje przyznajemy - 20% rabatu na START !

  Skontaktuj się z:  Elenpipe Sp. z o. o.     
166750207  /  727829192  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie