treningi personalne, dieta, Trojmiasto, Gdynia Rumia  
Inne wystawiona przez Kinga 2018-07-10 19:27:33  Pozostało -68 dni do końca.
www.trening-trojmiasto.pl
Witam,
jeżeli chcesz schudnąć, żyć aktywnie, a przy tym nie katować się bezskutecznymi dietami to dobrze trafiłaś.
Jestem trenerem personalnym i zajmuję się układaniem diet oraz planów treningowych.  Od ponad 2 lat pomagam moim podopiecznym bezpiecznie i zdrowo schudnąć, a także poprawić swoją formę i sylwetkę na lata. 
Trening trwa 60 minut, w trakcie których zmieści się:
- rozgrzewka, 
-trening właściwy 
-kilkuminutowe cardio/interwał. 
Lista siłowni na których pracuję z podopiecznymi znajduje się na mojej stronie. Nie przepłacaj, u mnie trening już od 50zł. Płacisz tylko za trening, a nie markę klubu, gdzie ceny są nawet 3x wyższe!
  • treningi personalne, dieta, Trojmiasto, Gdynia Rumia
   Cena:- 50 zł      Kategoria: Sport i rekreacja      Miejscowość: Gdynia

    www.trening-trojmiasto.pl Witam, jeżeli chcesz schudnąć, żyć aktywnie, a przy tym nie katować się bezskutecznymi dietami to dobrze trafiłaś. Jestem trenerem personalnym i zajmuję się układaniem diet oraz planów treningowych. Od ponad 2 lat pomagam moim podopiecznym bezpiecznie i zdrowo schudnąć, a także poprawić swoją formę i sylwetkę na lata. Trening trwa 60 minut, w trakcie których zmieści się: - rozgrzewka, -trening właściwy -kilkuminutowe cardio/interwał. Lista siłowni na których pracuję z podopiecznymi znajduje się na mojej stronie. Nie przepłacaj, u mnie trening już od 50zł. Płacisz tylko za trening, a nie markę klubu, gdzie ceny są nawet 3x wyższe!

  Skontaktuj się z:  Kinga     
695035418  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie