Szkoła tańca zaprasza na kurs przedmałżeński  
Inne wystawiona przez SoSalsa 2016-05-10 23:57:04  Pozostało -739 dni do końca.
Chcesz, żeby twój ślub był perfekcyjny? Planujesz pierwszy taniec ale nie masz pomysłu? Ten kurs jest dla Ciebie idealny.

W trakcie trwania kursu przedmałżeńskiego wspólnie wejdziecie w świat muzyki i tańca. Wspólnie poznanie elementy, które wykorzystacie w choreografii na pierwszy taniec. Nasza wyspecjalizowana kadra podpowie wam jak możecie wykorzystać swoje umiejętności taneczne podczas tańca i jak je najefektywniej pokazać. 

Pierwszy taniec to coś więcej niż tylko choreografia i muzyka. To uczucie jakim darzy siebie para młoda. To pierwszy krok w wasze wspólne życie. 

Zapraszamy serdecznie!
http://www.sosalsa.pl
  • Szkoła tańca zaprasza na kurs przedmałżeński
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Inne, rozrywka i hobby      Miejscowość: Gdańsk

    Chcesz, żeby twój ślub był perfekcyjny? Planujesz pierwszy taniec ale nie masz pomysłu? Ten kurs jest dla Ciebie idealny. W trakcie trwania kursu przedmałżeńskiego wspólnie wejdziecie w świat muzyki i tańca. Wspólnie poznanie elementy, które wykorzystacie w choreografii na pierwszy taniec. Nasza wyspecjalizowana kadra podpowie wam jak możecie wykorzystać swoje umiejętności taneczne podczas tańca i jak je najefektywniej pokazać. Pierwszy taniec to coś więcej niż tylko choreografia i muzyka. To uczucie jakim darzy siebie para młoda. To pierwszy krok w wasze wspólne życie. Zapraszamy serdecznie! http://www.sosalsa.pl

  Skontaktuj się z:  SoSalsa     
508050299  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie