Szampański ogródek w Bubbles_  
Inne wystawiona przez Bubbles 2018-10-30 12:45:22  Pozostało 42 dni do końca.
Słońce rozgrzewa jeszcze pochmurne dni, pomimo że jesień tuż tuż. Warto skorzystać jeszcze z tych ciepłych i pięknych dni i zaczerpnąć świeżego powietrza, nawet w trakcie posiłku. 

Bar Bubbles to miejsce dla wszystkich zlokalizowane w centrum Warszawy. Zaprasza do swojego ogródka na przepyszne dania z bajkowej kuchni, pyszne desery i przystawki, do których podpowiemy jak idealnie dobrać szampana. To trunek, który nadaje się do każdego posiłku czy święta i celebracji tych szczęśliwych chwil. 

Jeśli wiec jesteś ciekaw naszych szampanów, naszych dań, albo po prostu nas lubisz, to korzystaj z tych słonecznych dni wraz z nami!

Zapraszamy.
  • Szampański ogródek w Bubbles_
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Słońce rozgrzewa jeszcze pochmurne dni, pomimo że jesień tuż tuż. Warto skorzystać jeszcze z tych ciepłych i pięknych dni i zaczerpnąć świeżego powietrza, nawet w trakcie posiłku. Bar Bubbles to miejsce dla wszystkich zlokalizowane w centrum Warszawy. Zaprasza do swojego ogródka na przepyszne dania z bajkowej kuchni, pyszne desery i przystawki, do których podpowiemy jak idealnie dobrać szampana. To trunek, który nadaje się do każdego posiłku czy święta i celebracji tych szczęśliwych chwil. Jeśli wiec jesteś ciekaw naszych szampanów, naszych dań, albo po prostu nas lubisz, to korzystaj z tych słonecznych dni wraz z nami! Zapraszamy.

  Skontaktuj się z:  Bubbles     
512540913  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie