Szampania w sercu Warszawy  
Inne wystawiona przez Bubbles 2018-11-28 21:55:00  Pozostało 40 dni do końca.
Bar Bubbles to wyjątkowe miejsce dla miłośników bąbelków. Bar zlokalizowany jest w centrum Warszawy i zyskał już wielu entuzjastów, którzy doceniają autentyczne smaki i wyborne trunki. To połączenie smaku, elegancji ze swobodą i wolnością. U nas zasmakujecie prawdziwego szampana z Francji, który zachwyci Was smakiem.


Menu naszej restauracji skomponowane jest tak, żeby do każdego dania dobrać idealnie pasujący alkohol. Dzięki takiemu połączeniu można w pełni cieszyć się wieczornym spotkaniem w gronie znajomych lub rodziny.


Bubbles to miejsce ze świetną atmosferą, którą każdy chwali. Polecamy zorganizować u nas spotkania przyjacielskie, firmowe czy też integracyjne.
  • Szampania w sercu Warszawy
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Bar Bubbles to wyjątkowe miejsce dla miłośników bąbelków. Bar zlokalizowany jest w centrum Warszawy i zyskał już wielu entuzjastów, którzy doceniają autentyczne smaki i wyborne trunki. To połączenie smaku, elegancji ze swobodą i wolnością. U nas zasmakujecie prawdziwego szampana z Francji, który zachwyci Was smakiem. Menu naszej restauracji skomponowane jest tak, żeby do każdego dania dobrać idealnie pasujący alkohol. Dzięki takiemu połączeniu można w pełni cieszyć się wieczornym spotkaniem w gronie znajomych lub rodziny. Bubbles to miejsce ze świetną atmosferą, którą każdy chwali. Polecamy zorganizować u nas spotkania przyjacielskie, firmowe czy też integracyjne.

  Skontaktuj się z:  Bubbles     
512540913  

  

  

Reklama

REKLAMA

 

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie