Szablowanie szampana w warszawskim Bubbles_  
Inne wystawiona przez Bubbles 2018-11-28 15:58:41  Pozostało 46 dni do końca.
Szablowanie szampana… zastanawiasz się, co to jest? Już tłumaczymy. Szablowanie tzn. otwieranie butelki, u nas szampana, za pomocą ostrych przedmiotów, najczęściej szablą czy mieczem – stąd nazwa. Chcesz zobaczyć jak się szabluje szampana? A może nawet chcesz się nauczyć? Let’s Bubbles!

Jeśli chcesz nauczyć się coś o szampanach, szablować szampana i otwierać butelki efektownie i stylowo, zapraszamy do nas. U nas profesjonalny zespół nauczy Cię jak trzymać butelkę, szablę, gdzie przeciąć i jak to zrobić. Co więcej, do każdego dania u nas polecimy Ci wspaniały kieliszek szampana, a sam się przekonasz, czemu tak go uwielbiamy!
  • Szablowanie szampana w warszawskim Bubbles_
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Szablowanie szampana… zastanawiasz się, co to jest? Już tłumaczymy. Szablowanie tzn. otwieranie butelki, u nas szampana, za pomocą ostrych przedmiotów, najczęściej szablą czy mieczem – stąd nazwa. Chcesz zobaczyć jak się szabluje szampana? A może nawet chcesz się nauczyć? Let’s Bubbles! Jeśli chcesz nauczyć się coś o szampanach, szablować szampana i otwierać butelki efektownie i stylowo, zapraszamy do nas. U nas profesjonalny zespół nauczy Cię jak trzymać butelkę, szablę, gdzie przeciąć i jak to zrobić. Co więcej, do każdego dania u nas polecimy Ci wspaniały kieliszek szampana, a sam się przekonasz, czemu tak go uwielbiamy!

  Skontaktuj się z:  Bubbles     
512540913  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie