Sprzedaż fajerwerków - współpraca. FAJERWERKI  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Monika 2017-11-07 14:07:38  Pozostało -290 dni do końca.
Hurtownia fajerwerków poszukuje osób do współpracy,
Jeśli jesteś zainteresowany handlem stacjonarnym fajerwerkami we własnym sklepie to zapraszamy do kontaktu.
W naszym asortymencie można znaleźć:
wyrzutnie
petardy
świece dymne
rzymskie ognie
rakiety
fontanny, wulkany.

Ceny wyjściowe w naszej hurtowni z petardami zawsze są takie same jak u importera i od właśnie takiej kwoty jest udzielany rabat.

Decydując się na zakupy w trakcie sezonu, nasza hurtownia fajerwerków umożliwia użyczenie namiotów i stołów handlowych, plakatów reklamowych, a także sprzętu przeciwpożarowego.

DODATKOWO PRZYJMUJEMY ZWROTY NIESPRZEDANEGO TOWARU oraz akceptujemy formy płatności o przedłużonym terminie.
  • Sprzedaż fajerwerków - współpraca. FAJERWERKI
   Cena:- 100 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Lubochnia

    Hurtownia fajerwerków poszukuje osób do współpracy, Jeśli jesteś zainteresowany handlem stacjonarnym fajerwerkami we własnym sklepie to zapraszamy do kontaktu. W naszym asortymencie można znaleźć: wyrzutnie petardy świece dymne rzymskie ognie rakiety fontanny, wulkany. Ceny wyjściowe w naszej hurtowni z petardami zawsze są takie same jak u importera i od właśnie takiej kwoty jest udzielany rabat. Decydując się na zakupy w trakcie sezonu, nasza hurtownia fajerwerków umożliwia użyczenie namiotów i stołów handlowych, plakatów reklamowych, a także sprzętu przeciwpożarowego. DODATKOWO PRZYJMUJEMY ZWROTY NIESPRZEDANEGO TOWARU oraz akceptujemy formy płatności o przedłużonym terminie.

  Skontaktuj się z:  Monika     
663736731  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie