Sprzedam spółkę w dowolnej lokalizacji_  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Spółka 2017-06-20 10:24:37  Pozostało -309 dni do końca.
Samodzielne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest prostym zadaniem. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. jest zakup gotowego podmiotu.
 
Nasza firma oferuje gotowe, czyste spółki z o.o. na sprzedaż. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski - dla nas Twoja lokalizacja nie stanowi problemu. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami – sporządzamy niezbędne dokumenty, a także oferujemy pomoc w znalezieniu notariusza.
 
Spółki, które oferujemy są całkowicie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.
  • Sprzedam spółkę w dowolnej lokalizacji_
   Cena:- 1650 zł      Kategoria: Sprzedaż przedsiębiorstw      Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

    Samodzielne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest prostym zadaniem. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują rozpocząć działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. jest zakup gotowego podmiotu. Nasza firma oferuje gotowe, czyste spółki z o.o. na sprzedaż. Ofertę kierujemy do osób z całej Polski - dla nas Twoja lokalizacja nie stanowi problemu. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami – sporządzamy niezbędne dokumenty, a także oferujemy pomoc w znalezieniu notariusza. Spółki, które oferujemy są całkowicie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.

  Skontaktuj się z:  Spółka     
123767241  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie