Sprzedam spółkę. Księgowość. Doradztwo prawne.  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Gotowa spółka 2017-08-09 11:35:36  Pozostało -259 dni do końca.
Oferowane przez nas gotowe spółki są całkowicie wolne od wszelkich zadłużeń, co potwierdzamy notarialnie na życzenie Klienta. Korzystając z naszej oferty czas nabycia spółki ograniczone jest nawet do 24 godzin!

Cena oferowanych przez nas gotowych spółek wynosi 1720 złotych i z pewnością jest najniższą oferowaną ceną na rynku!  Sztab naszych ekspertów daje gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.

Nasza oferta to także wiele usług dodatkowych:
- prowadzenie księgowości,
- aktualizacje danych w KRS,
- wynajem wirtualnego biura,
- doradztwo podatkowe, prawne, gospodarcze,
- rejestracja VAT gratis.
  • Sprzedam spółkę. Księgowość. Doradztwo prawne.
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Poznań

    Oferowane przez nas gotowe spółki są całkowicie wolne od wszelkich zadłużeń, co potwierdzamy notarialnie na życzenie Klienta. Korzystając z naszej oferty czas nabycia spółki ograniczone jest nawet do 24 godzin! Cena oferowanych przez nas gotowych spółek wynosi 1720 złotych i z pewnością jest najniższą oferowaną ceną na rynku! Sztab naszych ekspertów daje gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Nasza oferta to także wiele usług dodatkowych: - prowadzenie księgowości, - aktualizacje danych w KRS, - wynajem wirtualnego biura, - doradztwo podatkowe, prawne, gospodarcze, - rejestracja VAT gratis.

  Skontaktuj się z:  Gotowa spółka     
222050798  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie