Sprzedam spółkę. Gotowe spółki za jedyne 1650 złotych_  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Spółka z o.o. 2017-06-20 09:56:36  Pozostało -333 dni do końca.
Zakup gotowej spółki, którą w naszej firmie można nabyć za jedyne 1650 złotych stanowi jednak o wiele korzystniejsza alternatywę! W swojej ofercie posiadamy nowe, świeże oraz kilkumiesięczne spółki.
 
Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również niepotrzebny stres, który występuje ze względu na konieczność dokonania licznych formalności w instytucjach takich, jak np. Urząd Skarbowy, Urząd Gminy, ZUS oraz wiele, wiele innych.
  • Sprzedam spółkę. Gotowe spółki za jedyne 1650 złotych_
   Cena:- 1650 zł      Kategoria: Inne, biznes      Miejscowość: Kielce

    Zakup gotowej spółki, którą w naszej firmie można nabyć za jedyne 1650 złotych stanowi jednak o wiele korzystniejsza alternatywę! W swojej ofercie posiadamy nowe, świeże oraz kilkumiesięczne spółki. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również niepotrzebny stres, który występuje ze względu na konieczność dokonania licznych formalności w instytucjach takich, jak np. Urząd Skarbowy, Urząd Gminy, ZUS oraz wiele, wiele innych.

  Skontaktuj się z:  Spółka z o.o.     
222072911  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie