Sprzedam sklep internetowy  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Krzysztof 2018-01-30 21:56:22  Pozostało -227 dni do końca.
Witam sprzedam sklep internetowy z oświetleniem www.maxoswietlenie.pl . Sklep w modelu Dropshippingu .
Jest to gotowy pomysł na biznes , sklep działajacy w pełni i przetestowany, Postawiony na silniku PrestaShop dzięki czemu jego użytkowanie jest bezpłatne nie tak jak w Shoper czy IAI Shop gdzie mamy miesieczne abonamenty. 

Przygotowany kompleksowo do sprzedaży na zasadach dropshippingu. Genialny system dzieki czemu nie potrzebujemu inwestowac w towar dużych kwot pieniędzy i martwić się jego magazynowaniem, wysyłkami oraz pracownikami których musielibyśmy zatrudnić do obsługi magazynu..

   Cena:- 5000 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Frampol

    Witam sprzedam sklep internetowy z oświetleniem www.maxoswietlenie.pl . Sklep w modelu Dropshippingu . Jest to gotowy pomysł na biznes , sklep działajacy w pełni i przetestowany, Postawiony na silniku PrestaShop dzięki czemu jego użytkowanie jest bezpłatne nie tak jak w Shoper czy IAI Shop gdzie mamy miesieczne abonamenty. Przygotowany kompleksowo do sprzedaży na zasadach dropshippingu. Genialny system dzieki czemu nie potrzebujemu inwestowac w towar dużych kwot pieniędzy i martwić się jego magazynowaniem, wysyłkami oraz pracownikami których musielibyśmy zatrudnić do obsługi magazynu..

  Skontaktuj się z:  Krzysztof     
505119919  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie