Rodzinna restauracja na Mokotowie w Warszawie  
Inne wystawiona przez Restauracja Akademia 2018-10-26 20:52:04  Pozostało 38 dni do końca.
Zapraszamy wszystkich na rodzinny obiad w naszej restauracji Akademia. Czy jesteście większą rodziną, czy tylko z jednym dzieckiem, nie jest to problem! Dla każdego znajdzie się miejsce u nas w lokalu, a szczególnie dla naszych milusińskich. 

Posiadamy kącik dla najmłodszych, w którym Wasze pociechy będą mogły się bawić i malować podczas oczekiwania na danie, w trakcie obiadu i kiedy tylko tego będą chciały. 

Jesteśmy otwarci na dzieci, ponieważ rozumiemy, jak niezwykle ważne są rodzinne obiady, po za tym uwielbiamy dzieci! Co więcej, w każdy weekend mamy u siebie animatorkę, która zabawi Wasze dzieci, tak że nie będą chciały nas opuścić.
  • Rodzinna restauracja na Mokotowie w Warszawie
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Zapraszamy wszystkich na rodzinny obiad w naszej restauracji Akademia. Czy jesteście większą rodziną, czy tylko z jednym dzieckiem, nie jest to problem! Dla każdego znajdzie się miejsce u nas w lokalu, a szczególnie dla naszych milusińskich. Posiadamy kącik dla najmłodszych, w którym Wasze pociechy będą mogły się bawić i malować podczas oczekiwania na danie, w trakcie obiadu i kiedy tylko tego będą chciały. Jesteśmy otwarci na dzieci, ponieważ rozumiemy, jak niezwykle ważne są rodzinne obiady, po za tym uwielbiamy dzieci! Co więcej, w każdy weekend mamy u siebie animatorkę, która zabawi Wasze dzieci, tak że nie będą chciały nas opuścić.

  Skontaktuj się z:  Restauracja Akademia     
228289911  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie