Restrukturyzacja Zadłużonych Spółek  
Oferta Kupna wystawiona przez spółki restrukturyzacja 2018-11-30 19:46:18  Pozostało 42 dni do końca.
Restrukturyzacja w połączeniu z przejęciem spółki
Proces restrukturyzacji spółki wiąże się z przejęciem jej udziałów - co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Działania nasze zakładają:
- zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa. 
- usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową lub karną za zobowiązania zadłużonej spółki . 
Występowanie w roli upadłego. 
Podjęcie się negocjacji z pracownikami i wierzycielami.
  • Restrukturyzacja Zadłużonych Spółek
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Bielsko Biała

    Restrukturyzacja w połączeniu z przejęciem spółki Proces restrukturyzacji spółki wiąże się z przejęciem jej udziałów - co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Działania nasze zakładają: - zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa. - usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową lub karną za zobowiązania zadłużonej spółki . Występowanie w roli upadłego. Podjęcie się negocjacji z pracownikami i wierzycielami.

  Skontaktuj się z:  spółki restrukturyzacja     
794784794  

  

  

Reklama

REKLAMA

 

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie