Restauracja Akademia jesienią  
Inne wystawiona przez Restauracja Akademia 2018-11-12 19:24:26  Pozostało 24 dni do końca.
Restauracja Akademia, jedna z najlepszych restauracji w Warszawie zaprasza na spróbowanie specjalnie przygotowanego jesiennego menu.

Jesień pełna jest kolorów i smaków. W restauracji Akademia udowodnimy, że wszystkie jej walory można przedstawić na talerzu, komponując niezwykłe, estetyczne i smaczne dania.

Warzywa korzeniowe, dynie, grzyby. Te i wiele innych produktów najwyższej jakości będziecie mieli okazję spróbować w naszej restauracji.

Nasze menu jest skomponowane tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Stawiamy na sezonowość produktów, ich świeżość i idealne połączenia smakowe.

Zapraszamy do odkrywania jesiennych smaków w Akademii!

   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Restauracja Akademia, jedna z najlepszych restauracji w Warszawie zaprasza na spróbowanie specjalnie przygotowanego jesiennego menu. Jesień pełna jest kolorów i smaków. W restauracji Akademia udowodnimy, że wszystkie jej walory można przedstawić na talerzu, komponując niezwykłe, estetyczne i smaczne dania. Warzywa korzeniowe, dynie, grzyby. Te i wiele innych produktów najwyższej jakości będziecie mieli okazję spróbować w naszej restauracji. Nasze menu jest skomponowane tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Stawiamy na sezonowość produktów, ich świeżość i idealne połączenia smakowe. Zapraszamy do odkrywania jesiennych smaków w Akademii!

  Skontaktuj się z:  Restauracja Akademia     
228289911  /  784902902  

  

  

Reklama

REKLAMA

 

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie