Remonty, wykończenia, faktura VAT + gwarancja.  
Inne wystawiona przez Malgranda.pl 2018-12-03 14:34:29  Pozostało 45 dni do końca.
Wykonujemy zlecenia dla firm oraz osób prywatnych, będąc czynnym płatnikiem VAT nasza oferta jest konkurencyjna cenowo. Na każde zlecenie podpisujemy przejrzysta umowę w której zawarta jest gwarancja na nasze usługi. Zajmiemy się Twoim wnętrzem, zarówno jeśli potrzebujesz kompletnego wykończenia wedle projektu, kompleksowego remontu lub chciał byś tylko zmienić i odświeżyć swoje cztery ściany, tak aby nabrały nowego życia. Wykonamy dla Ciebie pełen projekt lub po prostu go zrealizujemy. Podejmujemy się remontów i wykończeń całych mieszkań i lokali, jak i mniejszych projektów takich jak szybkie odświeżenie wyglądu lub tanie metamorfozy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
  • Remonty, wykończenia, faktura VAT + gwarancja.   Cena:- 0 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Katowice

    Wykonujemy zlecenia dla firm oraz osób prywatnych, będąc czynnym płatnikiem VAT nasza oferta jest konkurencyjna cenowo. Na każde zlecenie podpisujemy przejrzysta umowę w której zawarta jest gwarancja na nasze usługi. Zajmiemy się Twoim wnętrzem, zarówno jeśli potrzebujesz kompletnego wykończenia wedle projektu, kompleksowego remontu lub chciał byś tylko zmienić i odświeżyć swoje cztery ściany, tak aby nabrały nowego życia. Wykonamy dla Ciebie pełen projekt lub po prostu go zrealizujemy. Podejmujemy się remontów i wykończeń całych mieszkań i lokali, jak i mniejszych projektów takich jak szybkie odświeżenie wyglądu lub tanie metamorfozy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Skontaktuj się z:  Malgranda.pl     
789133090  

  

  

Reklama

REKLAMA

 

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie