Rama Rama - Aranżacje wnętrz i nie tylko  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Rama Rama 2017-08-18 15:29:26  Pozostało -372 dni do końca.
Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Nie tylko przygotowujemy projekt, ale i na życzenie inwestora prowadzimy nadzór autorski. Na bieżąco sprawdzamy zgodność wykonywanych prac. Mamy stały kontakt telefoniczny z wykonawcami. Nadzór zawarty w wycenie opiewa na trzy spotkania na budowie na życzenie inwestora jest możliwy dodatkowy nadzór autorski na zasadach ustalonych indywidualnie.

Dodatkowo świadczymy usługi uzupełniające:

Home staging – przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż
Dekoracje okolicznościowe (urodzinowe, ślubne) przygotujemy w zależności od imprezy. z żartem albo na poważnie, każdy detal ściany, stołu lub całego pomieszczenia.
  • Rama Rama - Aranżacje wnętrz i nie tylko
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Budowlane      Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

    Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Nie tylko przygotowujemy projekt, ale i na życzenie inwestora prowadzimy nadzór autorski. Na bieżąco sprawdzamy zgodność wykonywanych prac. Mamy stały kontakt telefoniczny z wykonawcami. Nadzór zawarty w wycenie opiewa na trzy spotkania na budowie na życzenie inwestora jest możliwy dodatkowy nadzór autorski na zasadach ustalonych indywidualnie. Dodatkowo świadczymy usługi uzupełniające: Home staging – przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż Dekoracje okolicznościowe (urodzinowe, ślubne) przygotujemy w zależności od imprezy. z żartem albo na poważnie, każdy detal ściany, stołu lub całego pomieszczenia.

  Skontaktuj się z:  Rama Rama     
503117643  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie