Prowadzenie księgowości-Oferta dla spółek  
Inne wystawiona przez MG-Finanse Gdańsk 2018-07-04 09:26:19  Pozostało -79 dni do końca.
Prowadzenie księgowości-Oferta dla spółek

MG-Finanse to biuro rachunkowe mieszczące się w pięknym Gdańsku. Oferta, którą aktualnie chcemy Państwu przedstawić, jest dedykowana właśnie spółkom.
Świadczymy kompleksową, rzetelną obsługę księgową, która charakteryzuje się najwyższą jakością usług. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji w jednych z największych spółek w kraju. 
Prowadzimy w całości księgi handlowe, przychodów, rozchodów, które wiążemy ze wszystkimi elementami rachunkowości i księgowości w danej firmie. 
Naszym głównym celem jest optymalizacja kosztów
  • Prowadzenie księgowości-Oferta dla spółek
   Cena:- 100 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Gdańsk

    Prowadzenie księgowości-Oferta dla spółek MG-Finanse to biuro rachunkowe mieszczące się w pięknym Gdańsku. Oferta, którą aktualnie chcemy Państwu przedstawić, jest dedykowana właśnie spółkom. Świadczymy kompleksową, rzetelną obsługę księgową, która charakteryzuje się najwyższą jakością usług. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji w jednych z największych spółek w kraju. Prowadzimy w całości księgi handlowe, przychodów, rozchodów, które wiążemy ze wszystkimi elementami rachunkowości i księgowości w danej firmie. Naszym głównym celem jest optymalizacja kosztów

  Skontaktuj się z:  MG-Finanse Gdańsk     
600850640  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie