Projektowanie mieszkań w Warszawie – studio Rama Rama  
Inne wystawiona przez Rama Rama 2017-12-30 09:54:36  Pozostało -289 dni do końca.
Marzysz o pięknym wnętrzu swojego domu? Nie masz pomysłu albo możliwości, by samemu spełnić swe marzenie? Z pomocą przychodzimy my – zespół studia projektowego Rama Rama.
Salony, łazienki, kuchnie i sypialnie to dla nas wyzwania, których podejmujemy się z pasją.
Małe pomieszczenia? Znajdziemy rozwiązanie, aby było funkcjonalne i piękne, wielkie firmowe hole? Bez obaw zapełnimy je tak, by nie straszyły pracowników.

W swojej pracy kierujemy się kreatywnym i nowoczesnym podejściem. Nie odchodzimy od standardowych stylów projektowania, ale staramy się wychodzić poza ramy.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wystarczy spojrzeć na dane pomieszczenie oczami wyobraźni.

Zapraszamy do kontaktu
  • Projektowanie mieszkań w Warszawie – studio Rama Rama
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

    Marzysz o pięknym wnętrzu swojego domu? Nie masz pomysłu albo możliwości, by samemu spełnić swe marzenie? Z pomocą przychodzimy my – zespół studia projektowego Rama Rama. Salony, łazienki, kuchnie i sypialnie to dla nas wyzwania, których podejmujemy się z pasją. Małe pomieszczenia? Znajdziemy rozwiązanie, aby było funkcjonalne i piękne, wielkie firmowe hole? Bez obaw zapełnimy je tak, by nie straszyły pracowników. W swojej pracy kierujemy się kreatywnym i nowoczesnym podejściem. Nie odchodzimy od standardowych stylów projektowania, ale staramy się wychodzić poza ramy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wystarczy spojrzeć na dane pomieszczenie oczami wyobraźni. Zapraszamy do kontaktu

  Skontaktuj się z:  Rama Rama     
503117643  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie