Projektowanie mieszkań w Warszawie – studio Rama Rama  
Inne wystawiona przez Projektowanie mieszkań w Warsz 2017-11-27 23:29:40  Pozostało -324 dni do końca.
Marzysz o pięknym wnętrzu swojego domu? Nie masz pomysłu albo możliwości, by samemu spełnić swe marzenie? Z pomocą przychodzimy my – zespół studia projektowego Rama Rama.
Salony, łazienki, kuchnie i sypialnie to dla nas wyzwania, których podejmujemy się z pasją.
Małe pomieszczenia? Znajdziemy rozwiązanie, aby było funkcjonalne i piękne, wielkie firmowe hole? Bez obaw zapełnimy je tak, by nie straszyły pracowników.

W swojej pracy kierujemy się kreatywnym i nowoczesnym podejściem. Nie odchodzimy od standardowych stylów projektowania, ale staramy się wychodzić poza ramy.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wystarczy spojrzeć na dane pomieszczenie oczami wyobraźni.
  • Projektowanie mieszkań w Warszawie – studio Rama Rama
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

    Marzysz o pięknym wnętrzu swojego domu? Nie masz pomysłu albo możliwości, by samemu spełnić swe marzenie? Z pomocą przychodzimy my – zespół studia projektowego Rama Rama. Salony, łazienki, kuchnie i sypialnie to dla nas wyzwania, których podejmujemy się z pasją. Małe pomieszczenia? Znajdziemy rozwiązanie, aby było funkcjonalne i piękne, wielkie firmowe hole? Bez obaw zapełnimy je tak, by nie straszyły pracowników. W swojej pracy kierujemy się kreatywnym i nowoczesnym podejściem. Nie odchodzimy od standardowych stylów projektowania, ale staramy się wychodzić poza ramy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, wystarczy spojrzeć na dane pomieszczenie oczami wyobraźni.

  Skontaktuj się z:  Projektowanie mieszkań w Warsz     
503117643  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie