Profesjonalne strony oraz sklepy internetowe.  
Inne wystawiona przez Maciej Chyliński 2018-10-16 18:07:54  Pozostało 28 dni do końca.
Oferuję wykonywanie stron, sklepów oraz mniejszych aplikacji internetowych. 
Projekty tworzę z dużą starannością, dbając o szczegóły w kodzie jak i wyglądzie. 
Dla potrzeb strony wykonuję panel administratora w celu zarządzania danymi oraz treścią. Funkcjonalność wraz z wyglądem dostosowuję maksymalnie do wymogów klienta. Technologie, w których najlepiej się czuję to HTML, CSS(SASS), JavaScript(jQuery,AJAX), PHP oraz MySQL. Posiadam również doświadczenie w bibliotekach i frameworkach takich jak React, Node.js czy Redux.
Moje najważniejsze cechy: jakość, zaangażowanie, uczciwość.

   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Toruń

    Oferuję wykonywanie stron, sklepów oraz mniejszych aplikacji internetowych. Projekty tworzę z dużą starannością, dbając o szczegóły w kodzie jak i wyglądzie. Dla potrzeb strony wykonuję panel administratora w celu zarządzania danymi oraz treścią. Funkcjonalność wraz z wyglądem dostosowuję maksymalnie do wymogów klienta. Technologie, w których najlepiej się czuję to HTML, CSS(SASS), JavaScript(jQuery,AJAX), PHP oraz MySQL. Posiadam również doświadczenie w bibliotekach i frameworkach takich jak React, Node.js czy Redux. Moje najważniejsze cechy: jakość, zaangażowanie, uczciwość.

  Skontaktuj się z:  Maciej Chyliński     
507924778  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie