Pracownik produkcji - praca od zaraz_
Inne wystawiona przez Manpower Group 2018-05-14 15:46:16  Pozostało 51 dni do końca.
Zadania:

Docinanie kabli światłowodowych
Wzrokowa kontrola jakości
Kompletowanie zamówień
Proste raportowanie wyników produkcji
Dokładanie plastikowych elementów

Wymagania:

Zdolności manualny
Dobry wzrok lub dobre widzenie w szkłach korekcyjnych
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w systemie 3-zmianowym od pon-pt
Darmowy dojazd
Atrakcyjne wynagrodzenie - 14,70zł/h + premie
Dofinansowanie do obiadów - 5 zł do jednego obiadu na dzień (stołówka pracownicza w zakładzie)
Ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne benefity

Agencja zatrudnienia numer 412
  • Pracownik produkcji - praca od zaraz_
   Cena:- 2800 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Łódź

    Zadania: Docinanie kabli światłowodowych Wzrokowa kontrola jakości Kompletowanie zamówień Proste raportowanie wyników produkcji Dokładanie plastikowych elementów Wymagania: Zdolności manualny Dobry wzrok lub dobre widzenie w szkłach korekcyjnych Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę w systemie 3-zmianowym od pon-pt Darmowy dojazd Atrakcyjne wynagrodzenie - 14,70zł/h + premie Dofinansowanie do obiadów - 5 zł do jednego obiadu na dzień (stołówka pracownicza w zakładzie) Ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne benefity Agencja zatrudnienia numer 412

  Skontaktuj się z:  Manpower Group
698683387

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie