Praca za granicą Pomoc na budowie  
Inne wystawiona przez ERC 2018-09-19 17:56:23  Pozostało -29 dni do końca.
Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu polskich specjalistów na rynek wewnętrzny i do krajów Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy osób na stanowisko Pomocy budowlanej.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec  lub kontakt pod nr tel.: 587819111.
  • Praca za granicą Pomoc na budowie
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Gdynia

    Firma Euro Recruitment Consulting działa od 13 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu polskich specjalistów na rynek wewnętrzny i do krajów Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszych klientów we Francji poszukujemy osób na stanowisko Pomocy budowlanej. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 587819111.

  Skontaktuj się z:  ERC     
587819111  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie