Praca za Granicą-Czekamy na Ciebie  
Inne wystawiona przez OpenGet 2018-03-12 22:34:47  Pozostało -219 dni do końca.
Poszukujemy pracowników do Holandii z każdej lokalizacji w Polsce.Oferta Pracy za granicą to:Pracownik Produkcji (sałatki owocowo-warzywne )Praca polega na krojeniu, myciu, sortowaniu owoców lub do pakowanie warzyw do opakowań. Zakres Obowiązków: Krojenie, mycie, sortowanie owoców oraz warzyw. Pakowanie warzyw do opakowań lub gotowych sałatek do skrzynek lub na palety. Załadunek, rozładunek tirów.Mycie skrzynek i maszyn Produkcyjnych.Obsługa Maszyn.Zbieranie Zamówień Dodatkowe Informacje:Praca jest w temperaturze od 3 – 8 stopni Celsjusza. 
Praca na różne zmiany, także w porze nocnej i w weekendy. Praca również w Święta Bożego Narodzenia/ Wielkanoc. LOKALIZACJA MIEJSCA PRACY: HELMOND, ZWAAGDIJK (NOORD HOLLAND)
  • Praca za Granicą-Czekamy na Ciebie
   Cena:- 9 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Warszawa

    Poszukujemy pracowników do Holandii z każdej lokalizacji w Polsce.Oferta Pracy za granicą to:Pracownik Produkcji (sałatki owocowo-warzywne )Praca polega na krojeniu, myciu, sortowaniu owoców lub do pakowanie warzyw do opakowań. Zakres Obowiązków: Krojenie, mycie, sortowanie owoców oraz warzyw. Pakowanie warzyw do opakowań lub gotowych sałatek do skrzynek lub na palety. Załadunek, rozładunek tirów.Mycie skrzynek i maszyn Produkcyjnych.Obsługa Maszyn.Zbieranie Zamówień Dodatkowe Informacje:Praca jest w temperaturze od 3 – 8 stopni Celsjusza. Praca na różne zmiany, także w porze nocnej i w weekendy. Praca również w Święta Bożego Narodzenia/ Wielkanoc. LOKALIZACJA MIEJSCA PRACY: HELMOND, ZWAAGDIJK (NOORD HOLLAND)

  Skontaktuj się z:  OpenGet     
000000000  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie