poważny związek matrymonialne  
Inne wystawiona przez klaudia 2017-12-04 17:54:55  Pozostało 46 dni do końca.
klaudia 33 lat zaprasza kawalerów 30 do 45 lat do zapoznania sie cel poważny związek zalożenie rodziny odpowiedzialnych szczerych uczciwych dla których liczy sie wnętrze charakter a nie wygląd i fotki i przysiega malżenska skladana w kosciele i kto może zmienic miejsce zamieszkania po bliższym zapoznaniu sie. Jesli kogos ten anons zainteresuje zapraszam do znajomości pisania na poniższy numer tel będzie mi milo. jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia mam male gospodarstwo jesli chcesz poznac wartościowom uczciwom szczerom osobe czekam na kontakt.  i uczuciowom bo potrafie kochac klaudia z podkarpacia.

   Cena:- 22,44 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: okolice rzeszowa

    klaudia 33 lat zaprasza kawalerów 30 do 45 lat do zapoznania sie cel poważny związek zalożenie rodziny odpowiedzialnych szczerych uczciwych dla których liczy sie wnętrze charakter a nie wygląd i fotki i przysiega malżenska skladana w kosciele i kto może zmienic miejsce zamieszkania po bliższym zapoznaniu sie. Jesli kogos ten anons zainteresuje zapraszam do znajomości pisania na poniższy numer tel będzie mi milo. jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia mam male gospodarstwo jesli chcesz poznac wartościowom uczciwom szczerom osobe czekam na kontakt. i uczuciowom bo potrafie kochac klaudia z podkarpacia.

  Skontaktuj się z:  klaudia     
721747465  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie