poważny związek matrymonialne  
Inne wystawiona przez klaudia 2017-12-04 17:54:55  Pozostało -313 dni do końca.
klaudia 33 lat zaprasza kawalerów 30 do 45 lat do zapoznania sie cel poważny związek zalożenie rodziny odpowiedzialnych szczerych uczciwych dla których liczy sie wnętrze charakter a nie wygląd i fotki i przysiega malżenska skladana w kosciele i kto może zmienic miejsce zamieszkania po bliższym zapoznaniu sie. Jesli kogos ten anons zainteresuje zapraszam do znajomości pisania na poniższy numer tel będzie mi milo. jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia mam male gospodarstwo jesli chcesz poznac wartościowom uczciwom szczerom osobe czekam na kontakt.  i uczuciowom bo potrafie kochac klaudia z podkarpacia.

   Cena:- 22,44 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: okolice rzeszowa

    klaudia 33 lat zaprasza kawalerów 30 do 45 lat do zapoznania sie cel poważny związek zalożenie rodziny odpowiedzialnych szczerych uczciwych dla których liczy sie wnętrze charakter a nie wygląd i fotki i przysiega malżenska skladana w kosciele i kto może zmienic miejsce zamieszkania po bliższym zapoznaniu sie. Jesli kogos ten anons zainteresuje zapraszam do znajomości pisania na poniższy numer tel będzie mi milo. jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia mam male gospodarstwo jesli chcesz poznac wartościowom uczciwom szczerom osobe czekam na kontakt. i uczuciowom bo potrafie kochac klaudia z podkarpacia.

  Skontaktuj się z:  klaudia     
721747465  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie