Poszukiwana opiekunka dla Pana Georga  
Inne wystawiona przez Magdalena 2018-02-22 11:05:51  Pozostało -237 dni do końca.
Termin wyjazdu: 13.03.2018 na miesiąc. Podopieczny ma 155 cm wzrostu i 65 kg wagi, porusza się za pomocą laski. Jednostki chorobowe, jakie występują u podopiecznego to: demencja. Nie kontroluje czynności fizjologicznych, nosi pieluchomajtki. Pan jest spokojny, miły, otwarty, mieszka z żoną (żona nie jest do opieki, bywa wymagająca). Dom podopiecznego znajduje się w Ellwangen, okolice Stuttgartu.  W pokoju opiekunki znajduje się standardowe wyposażenie, dostęp do Internetu oraz własna łazienka do dyspozycji.
Około 20 minut od miejsca zamieszania znajdują się najbliższe sklepy.
Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

   Cena:- 5602 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Nysa

    Termin wyjazdu: 13.03.2018 na miesiąc. Podopieczny ma 155 cm wzrostu i 65 kg wagi, porusza się za pomocą laski. Jednostki chorobowe, jakie występują u podopiecznego to: demencja. Nie kontroluje czynności fizjologicznych, nosi pieluchomajtki. Pan jest spokojny, miły, otwarty, mieszka z żoną (żona nie jest do opieki, bywa wymagająca). Dom podopiecznego znajduje się w Ellwangen, okolice Stuttgartu. W pokoju opiekunki znajduje się standardowe wyposażenie, dostęp do Internetu oraz własna łazienka do dyspozycji. Około 20 minut od miejsca zamieszania znajdują się najbliższe sklepy. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

  Skontaktuj się z:  Magdalena     
512980979  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie