PORADNIA DIETETYCZNA CDS BIAŁYSTOK SKUTECZNE METODY  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Centrum Dietetyki Stosowanej 2018-01-25 14:00:11  Pozostało -210 dni do końca.
Dietetycy z CDS udzielają wsparcia przez cały okres stosowania diety, udzielają konsultacji internetowych, dokonują modyfikacji jadłospisu oraz oceny efektów diety poprzez ponowną analizę składu ciała w trakcie wizyty kontrolnej. W poradni CDS mogą Państwo zamówić wizyty domowe dietetyka dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą pojawić się w poradni. Teraz także mogą Państwo podarować bliskiej osobie zdrowie, w postaci kuponu upominkowego. Do każdego kuponu upominkowego, zawierającego dowolny pakiet z naszej oferty dodamy upominek. Zachęcamy  do zapoznania się z ofertą CDS i skorzystania z promocyjnych cen wizyt na www.cds-dieta.pl.

   Cena:- 0 zł      Kategoria: Inne, biznes      Miejscowość: Białystok

    Dietetycy z CDS udzielają wsparcia przez cały okres stosowania diety, udzielają konsultacji internetowych, dokonują modyfikacji jadłospisu oraz oceny efektów diety poprzez ponowną analizę składu ciała w trakcie wizyty kontrolnej. W poradni CDS mogą Państwo zamówić wizyty domowe dietetyka dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą pojawić się w poradni. Teraz także mogą Państwo podarować bliskiej osobie zdrowie, w postaci kuponu upominkowego. Do każdego kuponu upominkowego, zawierającego dowolny pakiet z naszej oferty dodamy upominek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą CDS i skorzystania z promocyjnych cen wizyt na www.cds-dieta.pl.

  Skontaktuj się z:  Centrum Dietetyki Stosowanej     
792930144  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie