Pomoc prawna dla każdego i na każdą kieszeń ___  
Inne wystawiona przez Firma Prywatna Marlegis 2018-11-27 18:16:57  Pozostało 45 dni do końca.
Firma „Marlegis” proponuje pomoc prawną przez Internet lub osobiście, dla każdego i na każdą kieszeń. To Państwo ostatecznie ustalają ceny naszych usług. Coś lub ktoś cię denerwuje, masz problem, walczysz z urzędem, instytucją, sąsiadem, rodziną i innymi zgłoś się do nas – pomożemy. Jesteśmy solidnym partnerem, stosujemy nowatorskie rozwiązania – skutecznie, szybko, pewnie i dyskretnie. Pozwólcie sobie pomóc aby nie żałować! Udzielamy pomocy m.in. w zakresie: opracowywania pism procesowych, porad prawnych, administracyjnych,  urzędowych,  itp (zakres naszych usług jest o wiele szerszy).

   Cena:- 2 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: LĘBORK

    Firma „Marlegis” proponuje pomoc prawną przez Internet lub osobiście, dla każdego i na każdą kieszeń. To Państwo ostatecznie ustalają ceny naszych usług. Coś lub ktoś cię denerwuje, masz problem, walczysz z urzędem, instytucją, sąsiadem, rodziną i innymi zgłoś się do nas – pomożemy. Jesteśmy solidnym partnerem, stosujemy nowatorskie rozwiązania – skutecznie, szybko, pewnie i dyskretnie. Pozwólcie sobie pomóc aby nie żałować! Udzielamy pomocy m.in. w zakresie: opracowywania pism procesowych, porad prawnych, administracyjnych, urzędowych, itp (zakres naszych usług jest o wiele szerszy).

  Skontaktuj się z:  Firma Prywatna Marlegis     
790424516   

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie