Płatne staże, praca. Bezpłatne szkolenia.  
Inne wystawiona przez Fundacja PROAKTYWNI 2017-12-29 16:49:01  Pozostało -239 dni do końca.
Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu „Wyjdź na plus”.

Dla osób bezrobotnych to szansa na zdobycie doświadczenia podczas płatnego stażu, a potem stałej pracy.

Wynagrodzenie stażysty jest w całości finansowane ze środków projektu „Wyjdź na Plus”. Dodatkowo w ramach projektu pokrywane są koszty badań lekarskich oraz ubezpieczenia.

Kto może zostać stażystą?

Na staż finansowany w ramach akcji „Wyjdź na Plus” mogą zostać przyjęte osoby między 18–64 rokiem życia, bierne zawodowo i niekształcące się trybie stacjonarnym, z miasta Tarnów oraz powiatu tarnowskiego.
  • Płatne staże, praca. Bezpłatne szkolenia.
   Cena:- 1280 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Tarnów

    Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu „Wyjdź na plus”. Dla osób bezrobotnych to szansa na zdobycie doświadczenia podczas płatnego stażu, a potem stałej pracy. Wynagrodzenie stażysty jest w całości finansowane ze środków projektu „Wyjdź na Plus”. Dodatkowo w ramach projektu pokrywane są koszty badań lekarskich oraz ubezpieczenia. Kto może zostać stażystą? Na staż finansowany w ramach akcji „Wyjdź na Plus” mogą zostać przyjęte osoby między 18–64 rokiem życia, bierne zawodowo i niekształcące się trybie stacjonarnym, z miasta Tarnów oraz powiatu tarnowskiego.

  Skontaktuj się z:  Fundacja PROAKTYWNI     
143000451  /  530593998  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie