Pielęgniarstwo - studia z przyszłością_  
Inne wystawiona przez Akademia Polonijna 2018-08-17 15:09:57  Pozostało -33 dni do końca.
Pielęgniarstwo to kierunek, na którym kształcenie ma na celu uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji do pracy w zawodzie. 
Jeśli posiadasz w sobie empatię i chęć niesienia pomocy, to kierunek idealny dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu. Na każdym kierunku na naszej uczelni dbamy nie tylko o wysoką jakość kształcenia teoretycznego, ale również praktycznego. Nasi studenci są zawsze w pełni przygotowani do pracy. Zajęcia praktyczne odbywają się przez 1100 godzin.

Każdy z naszych studentów ma możliwość otrzymania stypendium oraz wyjechania na studia za granicę biorąc udział w programie Erasmus+.

http://www.ap.edu.pl
  • Pielęgniarstwo - studia z przyszłością_
   Cena:- 10 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Częstochowa

    Pielęgniarstwo to kierunek, na którym kształcenie ma na celu uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji do pracy w zawodzie. Jeśli posiadasz w sobie empatię i chęć niesienia pomocy, to kierunek idealny dla Ciebie! Zajęcia odbywają się przez 5 dni w tygodniu. Na każdym kierunku na naszej uczelni dbamy nie tylko o wysoką jakość kształcenia teoretycznego, ale również praktycznego. Nasi studenci są zawsze w pełni przygotowani do pracy. Zajęcia praktyczne odbywają się przez 1100 godzin. Każdy z naszych studentów ma możliwość otrzymania stypendium oraz wyjechania na studia za granicę biorąc udział w programie Erasmus+. http://www.ap.edu.pl

  Skontaktuj się z:  Akademia Polonijna     
343684200  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie