Pielęgnacja naturalna z kosmetykami Calluna Medica_  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Calluna 2018-11-20 22:42:22  Pozostało 38 dni do końca.
Poznaj skarby natury w kosmetykach od Calluna Medica.

Zainspirowaliśmy się z kosmetykami azjatyckimi, a w szczególności maseczkami w płachcie, na podstawie których stworzyliśmy własną serię tych kosmetyków, aczkolwiek w pełni naturalną. Pielęgnacja Calluny Medicy opiera się przede wszystkim na maseczkach w płachcie, które są produkowane z biocelulozy, natomiast kremy są przedłużeniem pielęgnacyjnych właściwości maseczek. 

Wszystkie składniki naszych produktów pochodzą prosto z natury, są drogocenne i działające. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą marką Calluna Medica i naszymi kosmetykami naturalnymi.

   Cena:- 57 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: Opole

    Poznaj skarby natury w kosmetykach od Calluna Medica. Zainspirowaliśmy się z kosmetykami azjatyckimi, a w szczególności maseczkami w płachcie, na podstawie których stworzyliśmy własną serię tych kosmetyków, aczkolwiek w pełni naturalną. Pielęgnacja Calluny Medicy opiera się przede wszystkim na maseczkach w płachcie, które są produkowane z biocelulozy, natomiast kremy są przedłużeniem pielęgnacyjnych właściwości maseczek. Wszystkie składniki naszych produktów pochodzą prosto z natury, są drogocenne i działające. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą marką Calluna Medica i naszymi kosmetykami naturalnymi.

  Skontaktuj się z:  Calluna     
570528007  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie