Ośrodek Terapii Uzależnień Arka  
Inne wystawiona przez Ośrodek Terapii Uzależnień Ark 2018-07-24 13:46:19  Pozostało -86 dni do końca.
Ośrodek Terapii Uzależnień Arka
Ośrodek Arka to miejsce, w którym poradzisz sobie ze swoimi problemami dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry, która wesprze Cię w tych najtrudniejszych momentach w życiu
Ośrodek położony jest w samym sercu Beskidów, niedaleko centrum miasta Wisły. Okoliczne góry, komfortowy ośrodek oraz dyskrecja pracowników, sprawią, że w spokojnych warunkach będziesz zmagał się ze swoim uzależnieniem.
Zakres leczenia:
Ośrodek oferuje zarówno terapię, jak i diagnozowanie. Doświadczony i w pełni profesjonalnie przygotowany zespół zapewni Ci najlepszą opiekę podczas tego trudnego dla każdego pacjenta programu.

   Cena:- 0 zł      Kategoria: Sprzęt i maszyny      Miejscowość: Wisła

    Ośrodek Terapii Uzależnień Arka Ośrodek Arka to miejsce, w którym poradzisz sobie ze swoimi problemami dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry, która wesprze Cię w tych najtrudniejszych momentach w życiu Ośrodek położony jest w samym sercu Beskidów, niedaleko centrum miasta Wisły. Okoliczne góry, komfortowy ośrodek oraz dyskrecja pracowników, sprawią, że w spokojnych warunkach będziesz zmagał się ze swoim uzależnieniem. Zakres leczenia: Ośrodek oferuje zarówno terapię, jak i diagnozowanie. Doświadczony i w pełni profesjonalnie przygotowany zespół zapewni Ci najlepszą opiekę podczas tego trudnego dla każdego pacjenta programu.

  Skontaktuj się z:  Ośrodek Terapii Uzależnień Ark     
691900905  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie