OFERTA MATRYMONIALNA NA CALE ŻYCIE DLA KAWALERÓW 30 DO 45  
Inne wystawiona przez klaudia 2018-02-28 17:34:18  Pozostało -227 dni do końca.
zapraszam do znajomości osoby które chcom zalożyc rodzine  i wziąśc slub i mogą zmienic miejsce zamieszkania po duższej znajomości mam male gospodarstwo jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia jestem osobom z wartościami potrafie szczerze prawdziwie kochac. Jesli kogoś ten anons zainteresuje zwlaszcza osoby samotne które chcom zmienic swoje życie zapraszam do pisania na podany numer tel będzie mi milo dla kogo liczy sie wnętrze charakter a nie wyglond i fotki oraz milośc szacunek zaufanie szczerośc uczciwośc odpowiedzialnośc. Jesli to kogoś zainteresuje zapraszam do znajomości pozdrawiam klaudia i zapraszam warto!

   Cena:- 0 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: OKOLICE RZESZOWA

    zapraszam do znajomości osoby które chcom zalożyc rodzine i wziąśc slub i mogą zmienic miejsce zamieszkania po duższej znajomości mam male gospodarstwo jestem osobom z wadom wzroku lecz to mi życia nie utrudnia jestem osobom z wartościami potrafie szczerze prawdziwie kochac. Jesli kogoś ten anons zainteresuje zwlaszcza osoby samotne które chcom zmienic swoje życie zapraszam do pisania na podany numer tel będzie mi milo dla kogo liczy sie wnętrze charakter a nie wyglond i fotki oraz milośc szacunek zaufanie szczerośc uczciwośc odpowiedzialnośc. Jesli to kogoś zainteresuje zapraszam do znajomości pozdrawiam klaudia i zapraszam warto!

  Skontaktuj się z:  klaudia     
721747465  /  721747465  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie