ODCHUDZANIE Z POMOCĄ DIETETYKA GIŻYCKO DIETETYK GIŻYCKO  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Centrum Dietetyki Stosowanej 2018-11-23 14:35:38  Pozostało 41 dni do końca.
Poradnia dietetyczna CDS oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę dietetyka obejmującą wizyty kontrolne, modyfikowanie jadłospisu oraz wygodną formę konsultacji internetowych. Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie mogą udać się na wizytę w poradni mogą skorzystać z wizyt domowych.  Poradnia CDS przyjmuje Pacjentów w gabinetach w Bielsku Podlaskim, Białymstoku,Wysokiem Mazowieckiem, a teraz także w Giżycku. Nowy gabinet poradnidietetycznej CDS w Giżycku umożliwia Pacjentom z Giżycka i okolic łatwiejszydostęp do specjalistycznych usług dietetyka z CDS. Dietetyk w Giżycku przyjmujerezerwacje wizyt pod numerem telefonu 509 977 512 oraz rezerwacjeinternetowe dostępne na stronie poradni www.cds-dieta.pl.
  • ODCHUDZANIE Z POMOCĄ DIETETYKA GIŻYCKO DIETETYK GIŻYCKO
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: GIŻYCKO

    Poradnia dietetyczna CDS oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę dietetyka obejmującą wizyty kontrolne, modyfikowanie jadłospisu oraz wygodną formę konsultacji internetowych. Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie mogą udać się na wizytę w poradni mogą skorzystać z wizyt domowych. Poradnia CDS przyjmuje Pacjentów w gabinetach w Bielsku Podlaskim, Białymstoku,Wysokiem Mazowieckiem, a teraz także w Giżycku. Nowy gabinet poradnidietetycznej CDS w Giżycku umożliwia Pacjentom z Giżycka i okolic łatwiejszydostęp do specjalistycznych usług dietetyka z CDS. Dietetyk w Giżycku przyjmujerezerwacje wizyt pod numerem telefonu 509 977 512 oraz rezerwacjeinternetowe dostępne na stronie poradni www.cds-dieta.pl.

  Skontaktuj się z:  Centrum Dietetyki Stosowanej     
509977512  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie