Od 1.08._samotny senior_centrum Baden-Baden  
Inne wystawiona przez Agnieszka Napierała 2018-07-19 00:36:42  Pozostało -34 dni do końca.
Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia oraz pracy na własną działalność.
Senior z centrum uzdrowiskowej miejscowości Baden-Baden potrzebuje opieki od 1 sierpnia. Pan chodzi przy balkoniku, słabo słyszy i widzi. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przygotowano pokój z dostępem do internetu oraz oddzielną toaletą. Na zleceniu nie ma pracy w nocy. Od poniedziałku do czwartku przychodzi pomoc domowa, która w razie potrzeby może zawieść seniora do lekarza i pomóc w zakupach. Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.
  • Od 1.08._samotny senior_centrum Baden-Baden
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Bydgoszcz

    Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia oraz pracy na własną działalność. Senior z centrum uzdrowiskowej miejscowości Baden-Baden potrzebuje opieki od 1 sierpnia. Pan chodzi przy balkoniku, słabo słyszy i widzi. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przygotowano pokój z dostępem do internetu oraz oddzielną toaletą. Na zleceniu nie ma pracy w nocy. Od poniedziałku do czwartku przychodzi pomoc domowa, która w razie potrzeby może zawieść seniora do lekarza i pomóc w zakupach. Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

  Skontaktuj się z:  Agnieszka Napierała     
731217553  /  523251298  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie