matrymonialne ślub i rodzina  
Inne wystawiona przez klaudia 2017-08-18 16:47:10  Pozostało -250 dni do końca.
witam klaudia lat 33  zapraszam do pisania na poniższy numer tel osoby w wieku 30 do 40 lat  jestem z podkarpacia szukam osoby do zalożeżenia rodziny kawalerowie uczciwej szczerej odpowiedzialnej godnej zaufania kto patrzy na wnętrze i charakter a nie na fotki i wyglond bo to nie najważniejsze.  kogoś kto może zmienic miejsce zamieszkania tylko z możliwościom zmiany miejsca zamieszkania. po bliższym poznaniu sie mam male gospodarstwo i wade wzroku lecz radze sobie w życiu codziennym.  jesli chcesz zalożyc rodzine masz poważne zamiary i jestes odpowiedzialny za drugom osobe można ci zaufac zapraszam do pisania i poznawania sie . klaudia z podkarpacia.

   Cena:- 2,22 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: okolice rzeszowa

    witam klaudia lat 33 zapraszam do pisania na poniższy numer tel osoby w wieku 30 do 40 lat jestem z podkarpacia szukam osoby do zalożeżenia rodziny kawalerowie uczciwej szczerej odpowiedzialnej godnej zaufania kto patrzy na wnętrze i charakter a nie na fotki i wyglond bo to nie najważniejsze. kogoś kto może zmienic miejsce zamieszkania tylko z możliwościom zmiany miejsca zamieszkania. po bliższym poznaniu sie mam male gospodarstwo i wade wzroku lecz radze sobie w życiu codziennym. jesli chcesz zalożyc rodzine masz poważne zamiary i jestes odpowiedzialny za drugom osobe można ci zaufac zapraszam do pisania i poznawania sie . klaudia z podkarpacia.

  Skontaktuj się z:  klaudia     
721747465  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie