LEKKIE SZKOLENIOWE OBRABIARKI CNC SZKOLENIA TOCK-AUTOMATYKA  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez TOCK-AUTOMATYKA 2018-05-15 13:25:25  Pozostało -101 dni do końca.
Firma TOCK-AUTOMATYKA zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą systemów pomiarowych do obrabiarek konwencjonalnych i CNC, zamienników liniałów pomiarowych oraz profesjonalnymi szkoleniami z zakresu CNC i robotyki, w tym profesjonalne roboty edukacyjne i przemysłowe. Firma TOCK-AUTOMATYKA jest firmą produkcyjną, która produkuje własnej konstrukcji obrabiarki.  TOCK-AUTOMATYKA oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo techniczne, możliwość wdrożenia urządzeń, profesjonalne szkolenia dla specjalistów oraz wsparcie techniczne przy wyborze zamienników liniałów pomiarowych. NA stronie www.tock.pl udostępniamy wyszukiwarkę zamienników liniałów pomiarowych i informacje o programie szkoleniowym dla szkół.
  • LEKKIE SZKOLENIOWE OBRABIARKI CNC SZKOLENIA TOCK-AUTOMATYKA
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Białystok

    Firma TOCK-AUTOMATYKA zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą systemów pomiarowych do obrabiarek konwencjonalnych i CNC, zamienników liniałów pomiarowych oraz profesjonalnymi szkoleniami z zakresu CNC i robotyki, w tym profesjonalne roboty edukacyjne i przemysłowe. Firma TOCK-AUTOMATYKA jest firmą produkcyjną, która produkuje własnej konstrukcji obrabiarki. TOCK-AUTOMATYKA oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo techniczne, możliwość wdrożenia urządzeń, profesjonalne szkolenia dla specjalistów oraz wsparcie techniczne przy wyborze zamienników liniałów pomiarowych. NA stronie www.tock.pl udostępniamy wyszukiwarkę zamienników liniałów pomiarowych i informacje o programie szkoleniowym dla szkół.

  Skontaktuj się z:  TOCK-AUTOMATYKA     
856616121  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie