Kurs zawodowy pracownik biurowy z certyfikatem  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez MG-edu 2018-06-28 11:37:51  Pozostało -85 dni do końca.
MG-edu ogłasza zapisy na kurs Pracownik administracyjno-biurowy który pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnej do prawidłowego wykonywania obowiązków związanych z obsługą administracyjną w różnego typu biurach, sekretariatach firm prywatnych czy instytucji państwowych.  

Cały kurs odbywa się online, a nowe umiejętności i kwalifikacje są potwierdzone odpowiednimi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem MEN!

Centrum szkoleń MG-edu to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach online. 
Dajemy gwarancję legalności otrzymanych dokumentów! 
Zapraszamy!
Więcej szczegółów na www.mg-edu.pl
  • Kurs zawodowy pracownik biurowy z certyfikatem
   Cena:- 220 zł      Kategoria: Szkolenia, inne      Miejscowość: Polska

    MG-edu ogłasza zapisy na kurs Pracownik administracyjno-biurowy który pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnej do prawidłowego wykonywania obowiązków związanych z obsługą administracyjną w różnego typu biurach, sekretariatach firm prywatnych czy instytucji państwowych. Cały kurs odbywa się online, a nowe umiejętności i kwalifikacje są potwierdzone odpowiednimi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem MEN! Centrum szkoleń MG-edu to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach online. Dajemy gwarancję legalności otrzymanych dokumentów! Zapraszamy! Więcej szczegółów na www.mg-edu.pl

  Skontaktuj się z:  MG-edu     
663904349  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie