Księgowy Gdańsk – MG-Finanse  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez MG FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZON 2018-08-10 12:40:42  Pozostało -69 dni do końca.
Księgowy Gdańsk – MG-Finanse 
MG-Finanse działa już od 2005 roku. Przez tyle lat nasze usługi docenili klienci nie tylko z Gdańska, ale i z całej Polski. 
Znajomość zakładania własnych przedsiębiorstw i funkcjonowanie młodych firm, sprawiło, że wiele razy Mg-Fnanse, nasze biuro rachunkowe, miało okazję pomagać postawić pierwsze kroki przy zakładaniu własnej działalności. Wspieramy nie tylko poprzez pasywne zajmowanie się księgami czy kadrami, ale także wskazywanie najlepszych dróg pod względem prawnym.
Swoją ofertę dedykujemy również klientom indywidualnym. Pomagamy rozliczać PIT-y oraz sporządzamy deklaracje spadkowe. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa podatkowego.
  • Księgowy Gdańsk – MG-Finanse
   Cena:- 0 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Gdańsk

    Księgowy Gdańsk – MG-Finanse MG-Finanse działa już od 2005 roku. Przez tyle lat nasze usługi docenili klienci nie tylko z Gdańska, ale i z całej Polski. Znajomość zakładania własnych przedsiębiorstw i funkcjonowanie młodych firm, sprawiło, że wiele razy Mg-Fnanse, nasze biuro rachunkowe, miało okazję pomagać postawić pierwsze kroki przy zakładaniu własnej działalności. Wspieramy nie tylko poprzez pasywne zajmowanie się księgami czy kadrami, ale także wskazywanie najlepszych dróg pod względem prawnym. Swoją ofertę dedykujemy również klientom indywidualnym. Pomagamy rozliczać PIT-y oraz sporządzamy deklaracje spadkowe. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa podatkowego.

  Skontaktuj się z:  MG FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZON     
600850640  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie