Krem wybielający Calluna Medica  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez Calluna Medica 2018-06-08 13:50:26  Pozostało -77 dni do końca.
Naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia przeznaczony stworzyliśmy z myślą o codziennej pielęgnacji cery z przebarwieniami, narażonej na ich powstawanie podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

Abyś mogła poczuć niezwykłe działanie naturalnych składników mających właściwości wybielające, połączyliśmy te najcenniejsze – dzięki temu krem wyraźnie i skutecznie rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Intensywnie regeneruje, sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona.
  • Krem wybielający Calluna Medica
   Cena:- 240 zł      Kategoria: Inne, biznes      Miejscowość: Opole

    Naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia przeznaczony stworzyliśmy z myślą o codziennej pielęgnacji cery z przebarwieniami, narażonej na ich powstawanie podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych. Abyś mogła poczuć niezwykłe działanie naturalnych składników mających właściwości wybielające, połączyliśmy te najcenniejsze – dzięki temu krem wyraźnie i skutecznie rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Intensywnie regeneruje, sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona.

  Skontaktuj się z:  Calluna Medica     
570528007  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie