Koordynator projektów - Kurs w placówce oświatowej online  
Oferta Sprzedaży wystawiona przez MG-edu 2018-06-28 11:33:35  Pozostało -80 dni do końca.
Koordynator projektów jest dziś zawodem bardzo  atrakcyjnym gdyż wiele firm poszukuje pracowników na takie stanowisko.

MG-edu ogłasza zapisy na kurs który pozwala na zdobycie wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania obowiązków związanych z realizacją i rozliczaniem projektów w szczególności unijnych. 

Cały kurs odbywa się online, a nowe umiejętności są potwierdzone odpowiednimi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem MEN!

Centrum szkoleń MG-edu to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach online. 
Dajemy gwarancję legalności otrzymanych dokumentów! 
Zapraszamy!
Więcej szczegółów na https://platforma.mg-edu.pl
  • Koordynator projektów - Kurs w placówce oświatowej online
   Cena:- 220 zł      Kategoria: Szkolenia, inne      Miejscowość: Polska

    Koordynator projektów jest dziś zawodem bardzo atrakcyjnym gdyż wiele firm poszukuje pracowników na takie stanowisko. MG-edu ogłasza zapisy na kurs który pozwala na zdobycie wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania obowiązków związanych z realizacją i rozliczaniem projektów w szczególności unijnych. Cały kurs odbywa się online, a nowe umiejętności są potwierdzone odpowiednimi dokumentami – certyfikatem i zaświadczeniem MEN! Centrum szkoleń MG-edu to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach online. Dajemy gwarancję legalności otrzymanych dokumentów! Zapraszamy! Więcej szczegółów na https://platforma.mg-edu.pl

  Skontaktuj się z:  MG-edu     
663904349  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie