Holandia- praca przy mięsie dla pań i par
Inne wystawiona przez Zaneta 2017-11-14 13:21:48  Pozostało 51 dni do końca.
Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje pracowników do pakowania mięsa drobiowego w Holandii.
Opis stanowiska:
•	Pakowanie,
•	Robienie szaszłyków
•	Orderpicker
•	Spedycja
Wymagania:
•	Gotowość do szybkiego wyjazdu,
•	Nie wymagane doświadczenie i znajomość języka
•	Mile widziane Panie i Pary
Oferujemy:
•	Holenderską umowę o pracę
•	Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika,
•	Zakwaterowanie na Hotelu o bardzo dobrym standardzie w Rotterdamie
•	Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Holandia- praca przy mięsie dla pań i par
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Konin

    Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje pracowników do pakowania mięsa drobiowego w Holandii. Opis stanowiska: • Pakowanie, • Robienie szaszłyków • Orderpicker • Spedycja Wymagania: • Gotowość do szybkiego wyjazdu, • Nie wymagane doświadczenie i znajomość języka • Mile widziane Panie i Pary Oferujemy: • Holenderską umowę o pracę • Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika, • Zakwaterowanie na Hotelu o bardzo dobrym standardzie w Rotterdamie • Ubezpieczenie zdrowotne.

  Skontaktuj się z:  Zaneta
730936400

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie