Halloween w Energylandii  
Inne wystawiona przez Energylandia 2017-10-23 12:27:18  Pozostało -305 dni do końca.
Noc Duchów, chociaż bywa straszna i mroczna, jest także okazją do zabawy w klimacie Halloween, który rozgości się w Energylandii między 19 a 29 dniem października. 
Odwiedzając rodzinny park rozrywki w Zatorze w tym okresie, poczujesz niepowtarzalny klimat towarzyszący temu okresowi. 
Kulminacja okresu Halloween będzie miała miejsce podczas Halloween Night 28. października, czyli w ostatnią sobotę miesiąca, kiedy to bramy parku będą otwarte aż do północy! Tego dnia bilety wstępu kupione po 20.00 tańsze będą o połowę! 
Dekoracje i stylizacja Energylandii uczynią z niej wtedy całkiem nowe miejsce, odsłaniające swoje niecodzienne, intrygujące oblicze.
  • Halloween w Energylandii
   Cena:- 29,50 zł      Kategoria: Inne, rozrywka i hobby      Miejscowość: Zator

    Noc Duchów, chociaż bywa straszna i mroczna, jest także okazją do zabawy w klimacie Halloween, który rozgości się w Energylandii między 19 a 29 dniem października. Odwiedzając rodzinny park rozrywki w Zatorze w tym okresie, poczujesz niepowtarzalny klimat towarzyszący temu okresowi. Kulminacja okresu Halloween będzie miała miejsce podczas Halloween Night 28. października, czyli w ostatnią sobotę miesiąca, kiedy to bramy parku będą otwarte aż do północy! Tego dnia bilety wstępu kupione po 20.00 tańsze będą o połowę! Dekoracje i stylizacja Energylandii uczynią z niej wtedy całkiem nowe miejsce, odsłaniające swoje niecodzienne, intrygujące oblicze.

  Skontaktuj się z:  Energylandia     
881009051  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie