Grupa terapeutyczna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików  
Inne wystawiona przez WGP 2017-09-04 19:58:40  Pozostało -233 dni do końca.
Jesteśmy w trakcie zbierania grupy terapeutycznej dla Dorosłych Dzieci Alkoholików.
Spotkania odbywać się będą w małych grupach raz w tygodniu. Pierwsza grupa spotykać się będzie we wtorki, w godzinach 19.00 – 21.00 w poradni WGP Wróbla (Metro Służew), a druga w czwartki w godz. 19.00-21.00 w poradni WGP Czerska (Dolny Mokotów). Tempo zbierania się grup może być różne w zależności od miejsca spotkań.
Termin pierwszego spotkania: planujemy rozpoczęcie grup na przełomie września i października, ale konkretna data uzależniona jest od tempa zbierania się grupy. Jeśli grupa WGP Wróbla lub WGP Czerska zbierze się wcześniej, wyznaczymy wcześniejszy termin rozpoczęcia spotkań.
  • Grupa terapeutyczna dla Dorosłych Dzieci Alkoholików
   Cena:- 80 zł      Kategoria: Inne, człowiek      Miejscowość: Warszawa

    Jesteśmy w trakcie zbierania grupy terapeutycznej dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Spotkania odbywać się będą w małych grupach raz w tygodniu. Pierwsza grupa spotykać się będzie we wtorki, w godzinach 19.00 – 21.00 w poradni WGP Wróbla (Metro Służew), a druga w czwartki w godz. 19.00-21.00 w poradni WGP Czerska (Dolny Mokotów). Tempo zbierania się grup może być różne w zależności od miejsca spotkań. Termin pierwszego spotkania: planujemy rozpoczęcie grup na przełomie września i października, ale konkretna data uzależniona jest od tempa zbierania się grupy. Jeśli grupa WGP Wróbla lub WGP Czerska zbierze się wcześniej, wyznaczymy wcześniejszy termin rozpoczęcia spotkań.

  Skontaktuj się z:  WGP     
224028889  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie