Elegancka restauracja w Warszawie  
Inne wystawiona przez Restauracja Akademia 2018-11-27 16:11:56  Pozostało 45 dni do końca.
Restauracja Akademia powstała z pasji i miłości do gotowania. Długo poszukiwaliśmy własnej formuły i własnego stylu, który obecnie Państwu prezentujemy. Nasz szef kuchni zawsze dba o jakość podawanych potraw, aby były przede wszystkim świeże, smaczne i z jak najlepszej jakości składników.

Nasz lokal słynie z eleganckiego wnętrza oraz pysznych, pięknie podanych dań. 
 
Nasze menu bogate jest w najróżniejsze smaki, aczkolwiek skupiamy się na elementach kuchni polskiej. Możemy Państwu zaoferować schab faszerowany szynką i serem, kotlet rybny, krewetki w tempurze, tatar z łososia, domowy rosół, królika z kopytkami czy przepyszne desery np. crème brulee.
  • Elegancka restauracja w Warszawie
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Restauracja Akademia powstała z pasji i miłości do gotowania. Długo poszukiwaliśmy własnej formuły i własnego stylu, który obecnie Państwu prezentujemy. Nasz szef kuchni zawsze dba o jakość podawanych potraw, aby były przede wszystkim świeże, smaczne i z jak najlepszej jakości składników. Nasz lokal słynie z eleganckiego wnętrza oraz pysznych, pięknie podanych dań. Nasze menu bogate jest w najróżniejsze smaki, aczkolwiek skupiamy się na elementach kuchni polskiej. Możemy Państwu zaoferować schab faszerowany szynką i serem, kotlet rybny, krewetki w tempurze, tatar z łososia, domowy rosół, królika z kopytkami czy przepyszne desery np. crème brulee.

  Skontaktuj się z:  Restauracja Akademia     
228289911  /  784902902  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie