Elegancka restauracja w Warszawie  
Inne wystawiona przez Restauracja Akademia 2018-10-29 13:53:46  Pozostało 41 dni do końca.
Jeśli szukasz smacznej i eleganckiej restauracji, to zapraszamy do nas! Nasz lokal słynie z eleganckiego wnętrza oraz pysznych pięknie podanych dań. 

Restauracja Akademia powstała z pasji i miłości do gotowania. Długo poszukiwaliśmy własnej formuły i własnego stylu, który obecnie Państwu prezentujemy. Nasz szef kuchni zawsze dba o jakość podawanych potraw, aby były przede wszystkim świeże, smaczne i z jak najlepszej jakości składników.
 
Organizujemy kameralne przyjęcia weselne, urodzinowe czy też spotkania firmowe.
  • Elegancka restauracja w Warszawie
   Cena:- 1 zł      Kategoria: Usługi      Miejscowość: Warszawa

    Jeśli szukasz smacznej i eleganckiej restauracji, to zapraszamy do nas! Nasz lokal słynie z eleganckiego wnętrza oraz pysznych pięknie podanych dań. Restauracja Akademia powstała z pasji i miłości do gotowania. Długo poszukiwaliśmy własnej formuły i własnego stylu, który obecnie Państwu prezentujemy. Nasz szef kuchni zawsze dba o jakość podawanych potraw, aby były przede wszystkim świeże, smaczne i z jak najlepszej jakości składników. Organizujemy kameralne przyjęcia weselne, urodzinowe czy też spotkania firmowe.

  Skontaktuj się z:  Restauracja Akademia     
228289911  /  784902902  

  

  

Reklama

REKLAMA

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie