DAM PRACĘ
Inne wystawiona przez TELEPROMO 2018-01-05 09:22:59  Pozostało -229 dni do końca.
KONSULTANT TELEFONICZNY
Miejsce pracy:Kielce,ul. Czarnowska 14,
Kontakt:
tel: 786-840-056
mail: mwilk.hr@gmail.com
WYMAGANIA:
-chęć do pracy
-minimum 20 h przepracowanych w tygodniu
-2 soboty w miesiącu
-obywatelstwo polskie
-NIE wymagamy doświadczenia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-umawianie Klientów na darmowe spotkania
OFERUJEMY:
-dwu dniowe szkolenie (1 dzień teoria, 2 dzień praktyka, 3 dnia możemy rozpocząć współpracę )
-umowę zlecenie
-stawka minimalna 11,70  zł/h  NETTO
-możliwość zarobkowa do 19zł/h NETTO
-premię w postaci nagród rzeczowych oraz gotówki
-elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem
-świetną atmosferę
-idealną lokali
  • DAM PRACĘ

   Cena:- 11,70 zł      Kategoria: Oferty pracy      Miejscowość: Kielce

    KONSULTANT TELEFONICZNY Miejsce pracy:Kielce,ul. Czarnowska 14, Kontakt: tel: 786-840-056 mail: mwilk.hr@gmail.com WYMAGANIA: -chęć do pracy -minimum 20 h przepracowanych w tygodniu -2 soboty w miesiącu -obywatelstwo polskie -NIE wymagamy doświadczenia ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -umawianie Klientów na darmowe spotkania OFERUJEMY: -dwu dniowe szkolenie (1 dzień teoria, 2 dzień praktyka, 3 dnia możemy rozpocząć współpracę ) -umowę zlecenie -stawka minimalna 11,70 zł/h NETTO -możliwość zarobkowa do 19zł/h NETTO -premię w postaci nagród rzeczowych oraz gotówki -elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem -świetną atmosferę -idealną lokali

  Skontaktuj się z:  TELEPROMO
786840056

  pozycjonowanie

Copyright © 2011 administrator portalu www.zbywaj.pl. | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. | BOK| HOME| Dodaj ogłoszenie